Jeśli interesuje Cię praca przy konstrukcjach drewnianych to szukamy samodzielnych cieśli oraz pracowników budowlanych.

Budujemy domy szkieletowe, hale magazynowe, sauny oraz domy mobilne. Potrzebujemy osób dokładnych, ponieważ to główny znak rozpoznawczy naszej firmy. Wymagana kultura osobista, kreatywność, chęć do pracy, odpowiedzialność, rzetelność i elastyczność.

Praca w 4-6 osobowej ekipie.
Ciągłość zleceń (budujemy cały rok).

Siedziba firmy w Rusowie (zachodniopomorskie).

Stawka 6.000-9.000 zł brutto w zależności od doświadczenia.
Zatrudnienie umowa B2B.

Zadania / zakres wykonywanych prac:
- wszelkiego rodzaju prace ciesielskie,
- sucha zabudowa,
- prace dekarskie,
- izolacja budynków,
- prace ogólnobudowlane,
- obsługa elektronarzędzi i gwoździarek.

Jeśli masz doświadczenie w wymienionych czynnościach lub chciałbyś spróbować sił i nauczyć się nowych rzeczy to jest duża szansa, że szukamy właśnie Ciebie!

P.S. Nie szukasz pracy, ale znasz kogoś, kto sprawdziłby się w tej roli? Podeślij jej / jemu nasze ogłoszenie.

Osoby chętne proszę o wiadomość prywatną lub kontakt na adres biuro@drewmur.pl